HAKKIMIZDA

 

2001 yılında iki akademisyenin hayali olarak başlayan bu macera, yıllar içerisinde edindiği tecrübe ve yaşanmışlık ile pişmiş, ekibe katılan yeni uzmanlar ile hizmet yelpazesini geliştirmiş, bu süreçte onlarca kuruma destek sağlamış ve binlerce öğrencinin hayallerine ulaşmasına yardımcı olmuştur.

 

Geliştikçe büyümüş ve büyüdükçe de kurumsal yapılanmasını revize ederek hizmet alanlarını bölmüş ve her alanda kalite odaklı çalışabilmek için yeni oluşumlarını geliştirmiştir.

 

2001 yılından bugüne, yılların verdiği tecrübe ve birikimin bir ürünü olan Hangar sadece eğitim alanında faaliyet gösteren, eğitim programları, müfredatları, materyal ve yayınlar geliştiren, eğitim alanında kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan bir firmadır.

 

Alanında uzman akademisyenlerin oluşturduğu ekibiyle ve iş birliği yaptığı profesyonel çözüm ortaklarıyla muhtelif kurum ve kuruluşa eğitim alanında danışmanlık yapmış olan Hangar özellikle Yabancı Dil Öğretimi, Yayın ve Materyal Geliştirme, Öğretmen Eğitimi (Teacher Training), İngilizce Öğretmenliği Alan Bilgisi, Yabancı Dil Eğitimi, Yabancı Dilde Ölçme-Değerlendirme ve Profesyonel Yönetim Danışmanlığı alanlarında uzmanlaşmıştır.

 

Faaliyet gösterdiği her alanda uzman akademisyenlerle çalışan Hangar, alan mezunu Türk Eğitmenlerin yanı sıra ilgili dili anadili olarak kullanan uzman eğitmen, danışman ve meslek profesyonelleriyle çalışmaktadır.

Copyright © 2019 - HANGAR Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri

0 533 656 63 65

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Site Haritası