HANGAR DANIŞMANLIK

 

HNGR Anaokullarına Danışmanlık Hizmetlerimize hoş geldiniz.

 

Sürdürülebilirlik, inovasyon, veri ve sonuç odaklı yeni nesil danışmanlık hizmetlerimizde Tasarım Odaklı Düşünme ve İnovasyon Stratejisi kullanarak işletmelerin, yöneticilerin, öğretmenlerin, öğrencilerin ve girişimcilerin gelişimine katkı sunuyoruz.

 

Danışmanlık hizmetlerimizi HNGR Akademi desteğiyle tamamlayarak 360 derece verimlilik sunuyoruz. Sürdürülebilirlik, gelişim ve inovasyon yolculuğunuzda memnuniyet odaklı deneyim sunmak önceliğimizdir.

 

2011 yılından beri Türkiye’nin dört bir tarafında eğitim kurumları kuran, işleten, eğitim ve danışmanlık veren uzmanları bir arada bulabildiğiniz bir HNGR Danışmanlık bünyesinde görev alan danışmanlarımız Faal İşletmeciler, Finans Uzmanları, Bilişim Uzmanları, Uzman Pedagoglar, Psikologlar, Program/Müfredat Geliştiricileri, İngilizce Öğretmenleri, Okul Öncesi Öğretmenleri, Çocuk Gelişimi Öğretmenleri, Ölçme Değerlendirme Uzmanları, İK Danışmanları, Mimar ve ilgili bakanlık yönetmeliklerinde uzman ve tecrübeli danışmanlardan oluşmaktadır.

 

Paydaşlarımıza daha iyisini sunabilmek için kendi tecrübe ve bilgi birikimimizin yanı sıra her çalışmamız için alanında uzmanlardan görüş almayı ve birlikte üretmeyi önceliyoruz. Hangar tarafından sunulan tüm eğitim programları, danışmanlık hizmetleri ile geliştirilen ürünlerimizde Akademisyenler, Okul Öncesi Öğretmenleri, Çocuk Gelişimi Uzmanları, Psikologlar, Pedagoglar, İngilizce Öğretmenleri, İlkokul Öğretmenleri, Branş öğretmenleri, Program Geliştiricileri, Öğretmen Eğitmenleri, İK Uzmanları, IT Uzmanları, Finans Uzmanları, Sosyal Medya Uzmanları, Reklam Ajansları, Girişimciler ve İşletmecilerden seçilen Danışma Kurulu üyelerinin değerli katkılarından faydalanıyoruz.

Copyright © 2019 - HANGAR Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri

0 533 656 63 65

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Site Haritası