ÖĞRETMENLERE DANIŞMANLIK

 

Ülkemiz için sürdürülebilir bir eğitim modelinin yolu öğretmenlerimizin mutluluğu ve gelişiminden geçmektedir. HNGR Danışmanlık olarak öğretmenlerimizin mutlu olabileceği işlere girmelerine aracılık etmek, ek gelir elde etmelerini sağlayacak çözüm önerileri üretmek ve bireysel/mesleki gelişimlerine destek olacak eğitim programları sunmak için çalışıyoruz.

 

İşe Yerleştirme

 

Öğretmenlerimizin mutlu olabilecekleri ve yeteneklerini öğrencileriyle paylaşabilmeleri için kendilerine en uygun işi bulma noktasında yardımcı oluyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz geniş network ile onlarca eğitim kurumu veya çözüm ortağıyla çalışıyoruz ve bu networku öğretmenlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Potansiyel iş imkanlarımız hakkında ayrıntılı bilgi için özgeçmişlerinizi info@hangartr.com adresine isteklerinizi belirten bir ön yazı ile gönderebilirsiniz.

 

 

Ek Gelir Elde Etme

 

Sürdürülebilirlik anlayışımız çerçevesinde öğretmenlerimizin çok daha iyi noktalara gelmeleri ve çok daha mutlu olmaları bizim için önceliktir.

 

Networkümüzü kullanarak ve inovatif çözümler getirerek öğretmenlerimizin farklı iş kollarını keşfetmeleri ve buralardan ek gelir elde etmelerini sağlıyoruz.

 

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz ve size uygun alternatifler sunabilmemiz için özgeçmişlerinizi info@hangartr.com adresine isteklerinizi belirten bir ön yazı ile gönderebilirsiniz.

 

 

Öğretmen Eğitimleri

 

TEFL İngilizce Öğretmen SertifikasıUluslararası tanınırlığı olan TEFL Sertifika Programı özellikle İngilizce Öğretmeni olarak çalışmak isteyen öğretmenler için doğru eğitimdir. Online veya yüz yüze eğitim alternatiflerimiz ile eğitim kuruma uygun gün ve saatlerde gerçekleştirilir.

 

Hangar Yetkili Öğretmen Sertifikasıİngilizce Öğretmenleri ve Okul Öncesi Öğretmenleri ile ayrı ayrı geliştirilmiş olan bu kurs programının amacı kursiyerlerin eğitime dair geleneksel ve modern öğretim yaklaşım ve yöntemlerini tanımalarını, pratiğe dökmeleri ve kurs esnasında fikir ve materyal paylaşımı fırsatını elde etmelerine olanak sağlamaktır. Program süresince kursiyerler eğitim üzerine teorik ve pratik uygulama eğitimi alırlar. Kursiyerlerin bu kurs programı esnasında öğrendikleri konuları ve kullandıkları materyali kendi gerçek tecrübelerine dayandırmaları son derece önemlidir. Bu kurs programı tüm kursiyerlerin aktif katılımını beklemekte ve fikirleriyle tartışmalara katılmalarını teşvik etmektedir.

 

Hangar AtölyeleriHangar Atölyeleri tamamen okul, öğretmen ve yöneticilerin ihtiyaçlarına göre yapılandırılan eğitim atölyeleridir. Kursiyerlerin kendilerini geliştirme ihtiyacı duyduğu veya daha derinlemesine gelişmek istediği spesifik konular üzerine tasarlanan atölyeler genelde 2 saatlik eğitim çalışmalardır. Hangar Atölyelerinde alabileceğiniz eğitimlerimizden bazıları: Atölyeler 

 

Yönetici Eğitimleri

 

Öğretmenlerimizin kariyer basamaklarını tırmanmaları ve ülkemizin eğitim sürecine katkı sunmaları son derece önemlidir. Doğru eğitimleri alan ve kendisini geliştiren öğretmenler doğal olarak yöneticilik pozisyonları ile ilgilenmelidir. İyi bir öğretmen olmanın iyi bir işletmeci olmak anlamına gelmeyeceği gibi iyi bir işletmeci veya yönetici olmakta iyi bir okul yöneticisi/lideri olmak anlamına gelmemektedir. Okul Yöneticiliğinin kendine özgü bir yapısı vardır ve profesyonel destekle okulunuzu daha sürdürülebilir bir işletme haline getirebilirsiniz. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikiminden yola çıkarak geliştirdiğimiz yönetici eğitimleri sizi başarılı bir lidere dönüştürecektir.

 

Okul Liderliği20 saatlik kurs programımızda Tasarım Odaklı Düşünme, İnovasyon Stratejisi, Sürdürülebilirlik, Eğitimde Yenilikler, 21. Yüzyıl Becerileri, Hedef/Çıktı Odaklı Düşünme gibi konuların yanı sıra Marka Yönetimi, Etkili İletişim, Liderlik, İK Yönetimi, Reklam Pazarlama ve Nakit Akışı gibi pek çok konu ile bir anaokulu işletmecisinin ihtiyaç duyacağı tüm konular verilmektedir. Eğitimlerimiz online veya yüz yüze alternatifleriyle sunulmaktadır.

 

Hangar AtölyeleriHangar Atölyeleri tamamen okul, öğretmen ve yöneticilerin ihtiyaçlarına göre yapılandırılan eğitim atölyeleridir. Kursiyerlerin kendilerini geliştirme ihtiyacı duyduğu veya daha derinlemesine gelişmek istediği spesifik konular üzerine tasarlanan atölyeler genelde 2 saatlik eğitim çalışmalardır. Hangar Atölyelerinde alabileceğiniz eğitimlerimizden bazıları: Atölyeler 

 

Girişimci Eğitimleri

 

Son yıllarda öğretmenlerimiz arasından çok başarılı girişimciler çıkmaktadır. Başarılı olan ve olamayan öğretmen girişimcilerine baktığımız zaman profesyonel yardım alanların en başından çok daha sağlıklı iş modelleri ile sürdürülebilir işletmelere sahip oldukları görülmektedir. Girişimci olmak istiyorsanız mutlaka kendinizi bu alanda geliştirin ve uzman yardımı alın.

ANA SAYFA - ÖĞRETMENLERE  DANIŞMANLIK

GİRİŞİMCİLERE

YENİ OKUL AÇMA DANIŞMANLIĞI

 

Okulunuzu kuralım, akademik sisteminizi oluşturalım, personelinizi temin edip eğitelim ve sürdürülebilir bir okul olmanız için sisteminizi yapılandıralım.

 

GİRİŞİMCİLERE

GİRİŞİMCİLERE EĞİTİM ATÖLYELERİ

 

Girişimci Eğitim Atölyelerinin sunduğu kısa süreli hap niteliğinde eğitimler ile ihtiyaç duyduğunuz konuları belirleyin, başarılı ve sürdürülebilir işletme yolculuğunuzda risk almayın.

 

Copyright © 2019 - HANGAR Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri

0 533 656 63 65

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Site Haritası