ONLINE SINAV GÖZETMENİ

ARANIYOR!

Hangar Yetkili Sınav Gözetmeni Olmak İster misiniz?

Dünyanın dört bir tarafında uygulanan online sınavlarda yetkili gözetmenlik yapan uluslararası kurumlarla anlaşmalı olan Hangar Akademi, her geçen gün artan ihtiyaca cevap verebilmek için online sınav gözetmenliği yapacak yeni gözetmenler arıyor. Hangar Akademi Yetkili Sınav Gözetmeni olarak ev veya iş yerinizin konforunda sınav gözetmenliği yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Hangar Yetkili Sınav Gözetmeni olabilmek için başvuru formunu doldurup Hangar Akademi ve temsilcisi olduğu uluslararası kurum tarafından tamamen ücretsiz olarak verilecek online eğitimleri tamamlamanız yeterlidir. Hangar Yetkili Sınav Gözetmeni olduktan sonra dünyanın dört bir tarafında gerçekleştirilen online sınavlarda gözetmenlik yapmaya hazırsınız. Hangar tarafından duyurulan sınavların tarih ve saatlerinin size uyması halinde sınava talip olup ev veya iş yerinizin konforundan bilgisayar başında gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

 

İki tür Hangar Yetkili Gözetmenlik bulunmaktadır:

 

1. Canlı Online Gözetmenlik / Live Remote Proctoring:

Online olarak gerçekleştirilen sınavlarda 6 kişiye kadar sınava giren adayı uzaktan canlı olarak gözlemlemek. Online Gözetmenlik yapabilmeniz için minimum orta seviyede İngilizce (okuma ve yazma) gerekmektedir. İngilizce becerileri gerektirdiği için ödemesi aşağıda açıklanan Test Kaydı İzleme seçeneğine göre daha yüksektir.

 

2. Test Kaydı İzleme / Record Reviewing:

Daha önceden gerçekleştirilmiş olan sınavların video kayıtlarını kopya gibi sınava uygun olmayan hareketler açısından izlemek ve raporlamak. Test Kaydı İzleme gözetmenliğini herkes yapabilir, İngilizce seviyesi aranmaz. Test Kaydı İzleme seçeneği İngilizce gerektirmediği için ödemesi yukarıda anlatılan Canlı Online Gözetmenlik seçeneğinden biraz daha düşüktür.

 

Sorularınız için bizimle irtibata geçebilir veya şimdi                                                       doldurabilirsiniz.

Online Başvuru Formu

Copyright © 2019 - HANGAR Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri

0 533 656 63 65

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Site Haritası